Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
Framo 1500T 0.37kW 230V B3 FRA71 B 4/HT MONO Hoogstart
Framo 1500T 0.37kW 230V B3 FRA71 B 4/HT MONO Hoogstart
Framo 1500T 0.37kW 230V B3 FRA71 B 4/HT MONO Hoogstart
Artikelnummer 170933 Producentencode Framo 1500T 0.37kW 230V B3 FRA71 B 4/HT MONO
€ 165,17
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Levertermijn op aanvraag
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Eigenschappen
| Artikelcode | 170933 |
| Producent | FRAMO |
| Producentencode | Framo 1500T 0.37kW 230V B3 FRA71 B 4/HT MONO |
| Vermogen [kW] | 0.37 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 230V V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 71 |
| Motorkernlengte | M |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Asdiameter | 14 mm |
| Aslengte | 30 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |