VEM 1500T 1,5kW 230/400V B14A FT115 IE3-W41R 90 LX4
VEM 1500T 1,5kW 230/400V B14A FT115 IE3-W41R 90 LX4
Artikelnummer 164056 Producentencode IE3-W41R 90 LX4
Korting:
- 40 %
€ 532,10
/ St
Netto prijzen incl. taksen en BTW
Leverbaar binnen 6 werkdagen
Kies je aantal
St
In winkelmand leggen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 164056 |
| Producent | VEM |
| Producentencode | IE3-W41R 90 LX4 |
| Vermogen [kW] | 1.5 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Bouwvorm | IM B14A |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Framesize | 90 |
| Spanning | 230/400 V |
| Thermische beveiliging | nee |
| Materiaal | gietijzer |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |