ELECTRAMO T3CR160-11KW-3000T/MN-B3-230/400V
ELECTRAMO T3CR160-11KW-3000T/MN-B3-230/400V
Artikelnummer 155167 Producentencode YE3-160M1-2 2/4V B3
Leverbaar binnen 5 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Eigenschappen
| Artikelcode | 155167 |
| Producent | ELECTRAMO |
| Producentencode | YE3-160M1-2 2/4V B3 |
| Vermogen [kW] | 11 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiƫntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 160 |