Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
LEROY SOMER - IFT/NIE LS80L 0,55kW 1500T 230/400V B3 + BaB Alu
LEROY SOMER - IFT/NIE LS80L 0,55kW 1500T 230/400V B3 + BaB Alu
LEROY SOMER - IFT/NIE LS80L 0,55kW 1500T 230/400V B3 + BaB Alu
Artikelnummer 143157 Producentencode IFT/NIE LS80L 0,55kW 1500T 230/400V B3 + BaB Alu
Momenteel niet beschikbaar
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Eigenschappen
| Artikelcode | 143157 |
| Producent | LEROY SOMER |
| Producentencode | IFT/NIE LS80L 0,55kW 1500T 230/400V B3 + BaB Alu |
| Vermogen [kW] | 0.55 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 80 |