Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
LEROY SOMER - NIE - LS71M - 0,37kW-3000T-230/400V-B14FT85
LEROY SOMER - NIE - LS71M - 0,37kW-3000T-230/400V-B14FT85
LEROY SOMER - NIE - LS71M - 0,37kW-3000T-230/400V-B14FT85
Artikelnummer 141137 Producentencode LS71/0.37/2P/B5
Momenteel niet beschikbaar
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 141137 |
| Producent | LEROY SOMER |
| Producentencode | LS71/0.37/2P/B5 |
| Vermogen [kW] | 0.37 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiƫntieklasse | NIE |
| Bouwvorm | IM B14A |
| Framesize | 71 |
| Motorkernlengte | M |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Materiaal | aluminium |
| Kleur | RAL 6000 - patina green |
| Afz. aang. koelv. | Nee |
| Asdiameter | 14 mm |
| Aslengte | 30 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |