Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
LEROY SOMER - IE3 - LSES 180LUR - 15kW-1000T-230/400V-B35-PTC
LEROY SOMER - IE3 - LSES 180LUR - 15kW-1000T-230/400V-B35-PTC
LEROY SOMER - IE3 - LSES 180LUR - 15kW-1000T-230/400V-B35-PTC
Artikelnummer 139837 Producentencode 4910993
Leverbaar binnen 2 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Eigenschappen
| Artikelcode | 139837 |
| Producent | LEROY SOMER |
| Producentencode | 4910993 |
| Vermogen [kW] | 15 kW |
| Toerental | 1000 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B35 |
| Framesize | 180 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |