Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
LEROY SOMER IE3 LSES 112MG 4kW-3000T/MN- B3-230/400V
LEROY SOMER IE3 LSES 112MG 4kW-3000T/MN- B3-230/400V
Leverbaar binnen 4 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 139587 |
| Producent | LEROY SOMER |
| Producentencode | 4910216 |
| Vermogen [kW] | 4 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 112 |
| Motorkernlengte | M |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | nee |
| Materiaal | aluminium |
| Kleur | RAL 6000 - patina green |
| Afz. aang. koelv. | Nee |
| Asdiameter | 28 mm |
| Aslengte | 60 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |
| Nasmering | Nee |
| Geïsoleerd lager | Nee |