Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
LEROY SOMER - IE3 - LSES 160M - 11kW-1500T-230/400V-B5-PTC
LEROY SOMER - IE3 - LSES 160M - 11kW-1500T-230/400V-B5-PTC
LEROY SOMER - IE3 - LSES 160M - 11kW-1500T-230/400V-B5-PTC
Artikelnummer 139560 Producentencode 4910637
Leverbaar binnen 2 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 139560 |
| Producent | LEROY SOMER |
| Producentencode | 4910637 |
| Vermogen [kW] | 11 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B5 |
| Framesize | 160 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |