Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
LEROY SOMER - IE3 - LSES 160L - 18,5kW-3000T-400/690V-B5-PTC
LEROY SOMER - IE3 - LSES 160L - 18,5kW-3000T-400/690V-B5-PTC
LEROY SOMER - IE3 - LSES 160L - 18,5kW-3000T-400/690V-B5-PTC
Artikelnummer 139522 Producentencode 4910435
Leverbaar binnen 2 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 139522 |
| Producent | LEROY SOMER |
| Producentencode | 4910435 |
| Vermogen [kW] | 18.5 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B5 |
| Framesize | 160 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |