Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
LEROY SOMER - IE3 - LSES 90SL - 1,1kW-1500T-230/400V-B14FT115
LEROY SOMER - IE3 - LSES 90SL - 1,1kW-1500T-230/400V-B14FT115
LEROY SOMER - IE3 - LSES 90SL - 1,1kW-1500T-230/400V-B14FT115
Artikelnummer 139478 Producentencode 4910525
Op voorraad
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Kan onmiddellijk afgehaald worden
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 139478 |
| Producent | LEROY SOMER |
| Producentencode | 4910525 |
| Vermogen [kW] | 1.1 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B14A |
| Framesize | 90 |
| Motorkernlengte | L |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | nee |
| Materiaal | aluminium |
| Kleur | RAL 6000 - patina green |
| Afz. aang. koelv. | Nee |
| Asdiameter | 24 mm |
| Aslengte | 50 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |
| Nasmering | Nee |
| Geïsoleerd lager | Nee |