Motoren Francoys
Elektromotoren
Asynchrone motor
LEROY SOMER - IE3 - LSES200L - 37KW-3000T-400/690V-B3-PTC
LEROY SOMER - IE3 - LSES200L - 37KW-3000T-400/690V-B3-PTC
LEROY SOMER - IE3 - LSES200L - 37KW-3000T-400/690V-B3-PTC
Artikelnummer 138241 Producentencode 4910455
Leverbaar binnen 4 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 138241 |
| Producent | LEROY SOMER |
| Producentencode | 4910455 |
| Vermogen [kW] | 37 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B3 |
| Framesize | 200 |
| Motorkernlengte | L |
| Frequentie | 50 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |
| Materiaal | aluminium |
| Kleur | RAL 6000 - patina green |
| Afz. aang. koelv. | Nee |
| Asdiameter | 55 mm |
| Aslengte | 110 mm |
| Verhoogd vermogen | Nee |
| Nasmering | Nee |
| Geïsoleerd lager | Nee |