ELECTRAMO IE3 YE3-280M-6 55KW-1000T-400/690V-B35
ELECTRAMO IE3 YE3-280M-6 55KW-1000T-400/690V-B35
Artikelnummer 135000 Producentencode YE3-280M-6 4/6V B35
Leverbaar binnen 8 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 135000 |
| Producent | ELECTRAMO |
| Producentencode | YE3-280M-6 4/6V B35 |
| Vermogen [kW] | 55 kW |
| Toerental | 1000 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B35 |
| Framesize | 280 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |
| Materiaal | gietijzer |
| Kleur | RAL 7030 - stone grey |