ELECTRAMO IE3 HMS100- 1,5KW-1000T/MN-B5-230/400V
ELECTRAMO IE3 HMS100- 1,5KW-1000T/MN-B5-230/400V
Artikelnummer 134943 Producentencode E3-100-1.5-6-B5-2/4
Leverbaar binnen 5 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Eigenschappen
| Artikelcode | 134943 |
| Producent | ELECTRAMO |
| Producentencode | E3-100-1.5-6-B5-2/4 |
| Vermogen [kW] | 1.5 kW |
| Toerental | 1000 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B5 |
| Framesize | 100 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |
| Materiaal | aluminium |
| Kleur | RAL 7030 - stone grey |