ELECTRAMO T3C 315-132KW-3000T/MN-B35-400/690V
ELECTRAMO T3C 315-132KW-3000T/MN-B35-400/690V
Artikelnummer 134888 Producentencode T3CR315-132-2-B35-4/6
Leverbaar binnen 5 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Eigenschappen
| Artikelcode | 134888 |
| Producent | ELECTRAMO |
| Producentencode | T3CR315-132-2-B35-4/6 |
| Vermogen [kW] | 132 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B35 |
| Framesize | 315 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |
| Materiaal | gietijzer |
| Kleur | RAL 7030 - stone grey |