ELECTRAMO IE3 HMS100- 3KW-3000T/MN-B35-230/400V
ELECTRAMO IE3 HMS100- 3KW-3000T/MN-B35-230/400V
Artikelnummer 134873 Producentencode E3-100-3-2-2/4-B35
Snel leverbaar
Kan afgehaald worden op: 12-05-26
Kan afgehaald worden op: 12-05-26
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 134873 |
| Producent | ELECTRAMO |
| Producentencode | E3-100-3-2-2/4-B35 |
| Vermogen [kW] | 3 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B35 |
| Framesize | 100 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |
| Materiaal | aluminium |
| Kleur | RAL 7030 - stone grey |