ELECTRAMO IE3 HMS80-1,1KW-3000T/MN-B34B-230/400V
ELECTRAMO IE3 HMS80-1,1KW-3000T/MN-B34B-230/400V
Artikelnummer 134863 Producentencode HMS802-2 2/4V B14B
Leverbaar binnen 5 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 134863 |
| Producent | ELECTRAMO |
| Producentencode | HMS802-2 2/4V B14B |
| Vermogen [kW] | 1.1 kW |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B34B |
| Framesize | 80 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |
| Materiaal | aluminium |
| Kleur | RAL 7030 - stone grey |