ELECTRAMO T3CR160-11KW-1500T/MN-B35-400/690V
ELECTRAMO T3CR160-11KW-1500T/MN-B35-400/690V
Artikelnummer 134584 Producentencode E3-160-11-4-B35-4/6
Leverbaar binnen 5 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Eigenschappen
| Artikelcode | 134584 |
| Producent | ELECTRAMO |
| Producentencode | E3-160-11-4-B35-4/6 |
| Vermogen [kW] | 11 kW |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Bouwvorm | IM B35 |
| Framesize | 160 |
| Beschermingsklasse IP | IP55 |
| Thermische beveiliging | PTC - 150°C |
| Materiaal | aluminium |
| Kleur | RAL 7030 - stone grey |